Eventy, atrakcje na imprezy - Warszawa

 

Dobra zabawa i różnorodne atrakcje to podstawa każdego udanego wydarzenia rozrywkowego. Wielu z Nas tradycyjne przyjęcie urodzinowe najzwyczajniej w świecie przestaje wystarczać. Kiedy dopada nas nuda, warto rozejrzeć się za czymś nowym i oryginalnym, czymś czego jeszcze nie było, a co z pewnością zachwyci i zainteresuje wszystkich zaproszonych na Naszą imprezę gości! Nasza propozycja dla Państwa to atrakcje na imprezy integracyjne w Warszawie, a konkretnie BarBus.

 

BarBus to amerykański autobus, w którym mogą odbywać się imprezy integracyjne, akcje reklamowe oraz eventy. Warszawa to miasto, w którym naprawdę można się dobrze zabawić. Eventy mogą mieć miejsce zarówno podczas jazdy, jak i na postoju. BarBus wyposażony jest we wszystko, co potrzebne i niezbędne do przeprowadzenia każdej imprezy, t.j.:

 

   profesjonalne stanowisko DJ'skie
   skórzane kanapy
   bar
   ekran plazmowy
   profesjonalne oświetlenie
   profesjonalne nagłośnienie wewnętrzne i zewnętrzne EV/JBL
   lasery
   wytwornica dymu
   podwójna klimatyzacja z ogrzewaniem
   podłoga estradowa
   przyciemnione szyby
   własne zasilanie (dwa agregaty 17 kW)

 

Imprezy organizowane w BarBusie mogą być prowadzone na terenie całej Polski, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że równie często odbywają się eventy w Warszawie, dlatego też Warszawa jest miejscem, w którym bardzo często można zobaczyć na żywo nasz BarBus na i oryginalne atrakcje na imprezy. Warszawa to stolica pełna niespodzianek.

 

BarBus to pojazd o długości jedenastu metrów i o szerokości dwóch i pół metra. Jego wysokość to trzy i pół metra. Dzięki takiej masywnej budowie, w imprezie na jego pokładzie może wziąć udział aż trzydzieści pięć osób. Autobus posiada również klimatyzację oraz przyciemniane szyby. Takie rozwiązanie zapewnia dyskrecję, a uczestnicy imprezy mogą się w nim czuć pewnie i bezpiecznie.  

 

Wyjątkowe atrakcje na imprezy integracyjne, takie jak chociażby eventy, są często poszukiwane przez osoby zajmujące się ich organizacją. BarBus to idealne narzędzie, wprost stworzone do przeprowadzenia różnorodnych eventów. Można w nim zorganizować również przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, studniówki oraz inne wydarzenia o charakterze rozrywkowym.

 

BarBus to innowacyjne rozwiązanie i doskonały sposób na promocję na każdej firmy.

 

Podczas eventów w BarBusie zapewniamy kierowcę, obsługę baru, ochronę, hostessy oraz różne dodatkowe atrakcje na imprezy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Ul. Żeromskiego 17c, 01-882 Warszawa, Tel/Fax (22) 834-50-02,tel. +48 502-659-248 mail. barbus@barbus.eu